برنامه علمی «روش تحقیق» برگزار شد

برنامه علمی «روش تحقیق» برگزار شد

روز پنج شنبه ۷ اسد ۱۳۹۵ خورشیدی، با حضور جمعی از نویسندگان، اساتید محترم دانشگاه و دانشجویان برنامه ی علمی پیرامون« روش تحقیق» در تالار فردوسی موسسه تحصیلات عالی خورشید برگزار شد.
برنامه با تلاوت آیات ملکوتی آغاز گردید و بعد از تلاوت قرآن کریم عبدالرحیم احمد پروانی رییس موسسه تحصیلات عالی خورشید، ضمن خوش آمدید گویی مهمانان در پیوند به برنامه های موسسه و اهمیت برگزاری برنامه های از این دست و همین گونه پیرامون شخصیت استاد روستایی ـ ارایه کننده سمینارـ ایراد سخن فرمودند. سخنران دوم این برنامه ی علمی جناب استاد فرهود بودند، استاد فرهود نیز در پیوند به نقش و اهمیت برگزاری برنامه های فرهنگی و علمی در کشور سخن گفتند و از همکاری و همیاری جمعی از نویسندگان و استادان بیرون از کشور که مایل به کارٍ علمی و پژوهشی در کشور اند، خبر داد و از برگزار برنامه های فرهنگی و علمی در موسسه تحصیلات عالی خورشید نیز استقبال کردند.
سپس دکتر عبدالحنان روستایی پیرامون« روش تحقیق» مراحل روش تحقیق، چیستی روش تحقیق علمی و اهمیت فراگیری روش تحقیق و موارد دیگر صحبت کرد و بعد از ارایه سمینار از سوی دکتر روستایی، بیش تر از ۲۰ دقیقه پرسش و پاسخ بود که پروفیسور روستایی به پرسش های اساتید فرهیخته و دانشجویان گرامی نیز پاسخ داد.
در پایان برنامه دکتر جمال الدین سینا دلیری، معاون علمی ـ تدریسی موسسه تحصیلات عالی خورشید ضمن گرامیداشت مجدد از حضور پرشکوه مهمانان، پیرامون اهمیت برگزاری برنامه های علمی و اهمیت پژوهش و کار علمی در کشور ایراد سخن فرمودند. برنامه با جمع بندی دکتر سینا دلیری ساعت ۵ پس از چاشت پایان یافت.

Please publish modules in offcanvas position.