کتاب« ۸۸ روز تا قندهار» اثر رابرت ال

به نام خداوند جان و خرد

روز سه شنبه ۲۸ ثور ۱۳۹۵ خورشیدی، کتاب« ۸۸ روز تا قندهار» اثر رابرت ال. گرینییر که توسطه آقای سنجر سهیل به زبان فارسی ترجمه شده است؛ در تالار فردوسی موسسه تحصیلات عالی خورشید طی محفل باشکوهی رونمایی شد.
رییس موسسه تحصیلات عالی خورشید، عبدالرحیم احمد پروانی و سنجر سهیل روزنامه نگار، کتاب را معرفی کردند و پیرامون آنچه که پس از یازده هم سپتمبر در سرزمین ما اتفاق افتاده است و نویسنده به خوبی این حوادث را در کتاب نشانه گیری کرده است، صحبت نمودند و بر اهمیت مطالعه کتاب نیز تاکید ورزیدند. در این کتاب - که در پنج بخش و ۴۱۲ صفحه ترتیب گردیده است - تحولات و رخدادهای پس از یازدهم سپتمبر در افغانستان به گونه ای مفصل به بحث و بررسی گرفته شده است.دوستانی که علاقه به مطالعه ی کتاب دارند می توانند، این کتاب را، از کتابخانه ی موسسه تحصیلات عالی خورشید به دست بیاورند.
در بخش دیگر برنامه که ساعت ده و سی دقیقه آغاز شد و تا ساعت یک بعد از وقت ادامه داشت، در باره مفهوم تیوری بازی آقای سهیل به دانشجویان توضیح داد و در این زمینه به گونه مفصل بحث و گفتگو شد و همین گونه بازی¬ای در پیوند به ارتباط و رهبری نیز به شکل « پرکسس» اجرا شد.

Please publish modules in offcanvas position.